Збірний вантаж – це особлива класифікація вантажу, що складається с кількох партій, які скомплектовані шляхом комбінування тарних об’ємів і штучних одиниць. Якщо ж дати визначення, зрозуміле пересічному споживачу, який не має відношення до сфери логістики та перевезень, то це поставка за допомогою одного транспортного засобу вантажів, відправлених різними Замовниками, які при цьому «слідують» в одному напрямку.

Доставка збірних вантажів від компанії Партнер Трейд

Сучасна торгівля вийшла за межі не те що однієї країни, але й континентів. Наша транспортна компанія пропонує свої послуги по переміщенню продукції по всьому світу на максимально вигідних умовах, надаючи широкий спектр сервісів.

Ми «сповідуємо» комплексний індивідуальний підхід. Співпраця з нами дозволить уникнути зіткнень з підводними каменями міжнародної збірної логістики і вирішити всі проблеми. Перевезення збірних вантажів від компанії Partner Trade – це ще один сервіс, що входить в логістичні послуги, затребувані нашими клієнтами.

Не важливо в якій сфері функціонує ваш бізнес, не має значення яких розмірів ваша організація, і навіть тип cargo для нас не є принциповим. Головне, щоб продукція була не заборонена до вивезення і ввезення. Наші спеціалісти в тандемі з нашими партнерами візьмуть на себе реалізацію навіть самого складного проєкту із сфери ЗЕД.

У нас «за плечима»:

 • 5-ти річний досвід роботи;
 • тисячі тонн перевезених товарів;
 • сотні контрагентів;
 • тисячі завершених проектів;
 • сотні тисяч «пройдених» кілометрів.

З нами ваша торгівля почне приносити відчутний прибуток, клієнти будуть задоволені, а постачальники будуть відправляти тільки якісні товари. Ми пропонуємо повний комплекс сервісів, який включає в тому числі і такі моменти як:

 1. приймання продукції;
 2. перевірка якості;
 3. формування замовлень;
 4. збір замовлень;
 5. навантажувально-розвантажувальні роботи;
 6. доставка «до дверей».

При вашому зверненні до нас, наш спеціаліст допоможе визначити кращі варіанти доставки, оптимальні маршрути і підходящі тарифи, в цьому можете не сумніватися.

Як ми працюємо

Наша логістична компанія давно вийшла за межі транспортної. З клієнтами ми співпрацюємо «під ключ» і готові запропонувати кращі рішення для реалізації надскладних проектів.

Ви вирішили відправити на експорт товар або навпаки вас цікавить імпорт продукції? Відвідайте наш сайт і оцініть наші пропозиції. Заявка на послуги може бути оформлена як по телефону, так і по мейлу.

Наші працівники проконсультують з приводу:

 • правил перевезення;
 • тарифної сітки. Наша ставка вас приємно здивує;
 • умов співпраці.

Спеціалісти Partner Trade допоможуть Вам розробити оптимальний план, адже збірні перевезення вимагають детального планування (потрібна чітка схема), розрахувати вартість, сформувати ТУ і заключити договір. Онлайн калькулятор дозволяє зробити попередні розрахунки. Але кінцева калькуляція буде сформована нашими менеджерами після узгодження всіх деталей. Враховуються характеристики вантажу і його категорія, площадка та ін.

Як показує практика, наш прайс відрізняється демократичним рівнем, а якість послуг що надаються, дуже висока. Тому наші сервіси затребувані і великими фірмами і приватними особами. Тим більш у нас можлива оплата частинами і її поетапне проведення.

Ми сформуємо партію, визначимо маршрути, проведемо зважування, складемо детальний опис умов перевезення, узгодимо всі моменти, які повинен знати перевізник. І такий комплексний підхід – наша візитна картка, наша відмінність від інших підрядників.

Варіанти і маршрути перевезень

Міжнародна збірна доставка охоплює всі країни і регіони. Для того щоб кожний клієнт отримав можливість замовити доставку в потрібному напрямку, ми пропонуємо транспортування по маршруту, який дозволяє оптимально (по грошам) і швидко (по часу) доставити товар із точки «А» в точку «Б».

Для досягнення такого результату ми використовуємо різні види переміщення вантажів. Ми проводимо «переїзд» вашої продукції:

 • літаком (авіа);
 • автомобільним транспортом (авто);
 • залізною дорогою (зд перевезення);
 • морем (by sea).
 • і, безперечно, комбінацією всіх перерахованих варіантів, щоб максимально дешево і швидко привезти будь-який вантаж, навіть, якщо це збірна посилка.

Як результат, доставка збірного вантажу можлива з/в:

 1. Білорусь;
 2. США (Америку);
 3. Європу;
 4. Китай;
 5. Україну;
 6. Канаду;
 7. інші країни світу.

Немає ніяких географічних і технічних обмежень. Для нас не проблема доставити продукцію в Європу, Штати або на Далекий Схід. Наші менеджери допоможуть вам розібратися в особливостях кожного виду і визначити кращий варіант, який враховує і напрямок і характеристики товарів, і вимоги до їх перевезення.

Для кожного транспорту та товару існує своя схема і розроблена оптимальна інструкція. Розроблена нашими спецами система дозволяє нам сміливо брати на себе відповідальність за реалізацію будь-яких проектів.

Способи і терміни доставки

Авіаперевезення

Самі швидкі рішення в плані часу. Тим більше що в авіа форматі доступна ще й термінова доставка. Такий експрес варіант означає, що ваш товар відправляється в дорогу якнайшвидше (найближчим попутним рейсом). Якщо говорити про мінуси – то це висока вартість. Перевезення небезпечних вантажів by air неможливе, як і переміщення чогось дуже габаритного та неформатного. Як правило, мова йде про невеликі відправлення в 1 кг. Хоча, посилки і від 1 кг і більше також транспортуються by air в складі «збірників». 

Морська доставка

Відмінний вибір, якщо часовий фактор не відіграє головної ролі. Попит на такі перевезення високий, бо це оптимізація витрат компанії. Морський шлях вигідний фінансово, крім того це дуже зручно.

Контейнерні збірні перевезення рахуються самими популярними – вони набагато дешевше, ніж авіаперевезення і автоперевезення. Вони практично не мають обмежень по таким параметрам як:

 • габарити вантажу;
 • тип товару;
 • вага.

І не хвилюйтеся якщо у Вашому місті немає порту. Для морських перевезень основні напрямки це маршрути між містами з міжнародними портами, але с допомогою консолідації різних видів транспорту доставка можлива до дверей кінцевого споживача. Саме морський варіант обирають коли треба доставити продукцію різних груп в торгівельні мережі. Оптимально по ціні, та й практично ніяких обмежень по вазі карго (перевезення від кг).

Відправлення залізничним транспортом

Вантажні перевезення збірних вантажів по залізній дорозі користуються не меншим попитом чим морські. З/Д перевезення пройшли удосконалення і після такого апгрейдінгу стали куди більш вигідними і практичними.

З/Д перевезення будуть незамінними при необхідності дотримання особливого температурного режиму при транспортуванні – існують залізничні состави, які дозволяють перевозити продукцію у теплі.

Також доступні рефрижераторні вагони для транспортування заморожених товарів. Терморежим регулюється і підтримується на необхідному рівні. Отже якщо ваш товар потребує замороження, і ви не знаєте чим відправити таку продукцію, зверніть увагу як раз на потяг. Що стосується «вагових категорій», то можливе відвантаження партій від 1 тонни.

Транспортування автотранспортом

За допомогою автомобілів також недорого вийде доставити продукцію практично будь-якого типу. В залежності від відстаней між точками А» і «Б» поставка товару можлива:

 1. день в день (як і у випадку з експрес авіа);
 2. на наступний день;
 3. на протязі двох-трьох днів.

По швидкості авто поступається літаку, але дозволяє перевозити великий об’єм продукції та ще й набагато вигідніше по вартості. Крім того для автоперевезень характерне таке явище як довантаження і використовуються попутні авто. І до речі, забрати свій товар ви можете в будь-які точці.

Які вантажі ми доставляємо

Список продукції, яку ми перевозимо за кордон або навпаки привозимо «з-за океану», дуже широкий і перерахувати всі варіанти складно, але:

 1. у нас можлива доставка товарів з китайських магазинів в Україну. Причому ми взаємодіємо з різними маркетплейсами і не важливо, який Інтернет магазин обрав наш Замовник для здійснення покупки;
 2. ми добре розуміємо що таке збірні вантажі і як повинно проводитися їх перевезення;
 3. наш досвід дозволяє перевозити навіть вибухонебезпечні вантажі, а тут, треба визнати, є своя специфіка;
 4. ми возимо продукти, які швидко псуються і пропонуємо доставку будь-яких малогабаритних партій.

Працюючи з Партнер Трейд Вам не потрібно хвилюватися за коректно оформлені документи, за те як проводиться завантаження товару на борт судна або автомобіля. Також наші Клієнти не турбуються за складське зберігання, за розміщення товарів на транзитних площадках, і навіть за митне оформлення.

Вартість доставки збірних вантажів

Напрямок Спосіб доставки Термін транспортування Вартість від Минімалний обєм вантажу Наявність страхування Спосіб відслідковування переміщення товара
Китай – США Авіа 12 12$/кг 100 ні трекінг лінії
Море 7 2,9$/кг 100 ні трекінг лінії
Експрес 20-40 1 ні трекінг номер
Китай – Україна Авіа 14-20 індивідуальний прорахунок ні є, 2% менеджер проінформує
Море LCL (комплекс) 50-55 індивідуальний прорахунок ні ні менеджер проінформує
Море FCL (комплекс) 40-45 індивідуальний прорахунок ні ні менеджер проінформує \ трекінг лінії
Море (фрахт) 40-46 індивідуальний прорахунок ні є по запиту менеджер проінформує
ЖД не рекомендую не рекомендую не рекомендую не рекомендую не рекомендую
Авто ні ні ні ні ні
Україна – США Авіа 5-7 днів 6-8$/кг 100 кг так трекінг лінії
Море 45-60 днів 430-190$/куб 100 кг так трекінг лінії
Швидке море 28-32 дні 555-252$/куб 100 кг так трекінг лінії

Чому нам довіряють

Ми позбавляємо наших Клієнтів від необхідності вирішення будь-яких проблем, що так чи інакше виникають коли відбувається відправка збірних вантажів. Це складний процес і всі його етапи повинні бути зважені до дрібниці. Наші менеджери проводять повне управління процесом і взаємодіють з усіма його учасниками. В результаті як юридичні так і фізичні особи (а серед наших Клієнтів є різні типи), економлять не тільки фінанси, але і нерви і час.

Адже Partner Trade:

 • знає секрети перевезення, всі правила і тенденції;
 • наша схема роботи проста і зрозуміла;
 • наше ціноутворення прозоре і и на 100% обґрунтоване. Ми проводимо розрахунок доставки завчасно і пропонуємо для порівняння різні варіанти;
 • ми не просто маємо розуміння про те, що таке збірні транспортні вантажні перевезення, але на практиці довели свій професіоналізм в цій галузі;
 • ми в курсі, які супроводжуючі документи повинен мати той чи інший вантаж. А це може бути накладна, EX, супровідний лист, інвойс, ВМД.

Не дивно, що наша робота високо цінується і ми отримуємо тільки позитивні відгуки. Причому не дивлячись на наявність на ринку і інших логістичних компаній, порівняння частіше всього «йде» на нашу користь.

Додаткові послуги компанії

Якщо вам потрібна не просто компанія по збірним вантажоперевезенням, а 3 пл оператор, який пропонує комплексні послуги, сміливо звертайтеся до нас. Ми займаємося всім, що має відношення міжнародної логістики. Наша презентація постійно оновлюється так як і портфоліо, яке поповнюється новими проєктами і сервісами. Ми готові реалізувати групові відправлення товарів, доповнивши їх такими послугами як:

 • експедирування та повна експедиційна підтримка;
 • оформлення (митне) в тому числі і декларування;
 • підготовка всіх документів і дозволів;
 • прийомка, пакування, облаштування, перевірка товару на відповідність ДСТУ;
 • розміщення на склад (транзитний) або в РЦ;
 • тимчасове зберігання;
 • обробка перед продажем;
 • адресна доставка.

В нашому штаті працює диспетчер, професійний брокер, досвідчені експедитори, перекладачі і цілий відділ менеджерів.

Ми збираємо і доставляємо міжнародні збірні вантажі  по всім напрямкам і робимо це в терміни домовлені з клієнтом, в межах узгодженого кошторису. До речі доставка збірних вантажів ціни на яку у нас дуже гнучкі, гарантує зростання вашого бізнесу і його процвітання.

Багато фірм, які займаються ЗЕД, як правило, віддають на аутсорсинг питання міжнародної логістики і від цього вони тільки виграють. Для того щоб своїми силами доставляти продукцію із других країн потрібен досвід, потужна матеріальна база, професіонали, які знають всі вимоги і закони. Кожна норма або правило має значення, кожна конвенція впливає на тарифи і платежі, кожний акцизній збір має бути оплачений. И якщо всі нюанси не врахувати, продаж навряд чи принесе прибуток, а покупка не буде вдалою.

Не всі готові тримати в штаті багатьох співробітників і не треба. Адже є ми, Партнер Трейд – надійна підтримка в світі логістичних операцій. Ми краща команда, яка пропонує оптимальні тарифи на збірні вантажі і яка гарантує високу якість надання наших сервісів.

Ми працюємо з будь-якими вантажами, по будь-яким напрямкам і наша компанія користується заслуженим респектом у наших Клієнтів. А серед наших Замовників і відправники товарів, і одержувачі, і продавці, і покупці. І у кожного з них свої критерії оцінки підрядника. Ми відносимося до кожного проекту з величезною відповідальністю і не важливо, яка це група товарів, який ціновий сегмент продукції і на який період у нас підписаний договір. Ми продемонструємо вам високий клас роботи і тим самим доведемо “законність” позитивних відгуків, отриманих від наших Клієнтів. Пропонуємо відвідати наш каталог і відкрити для себе надійного підрядника у світі логістики.

F.A.Q

Які види доставки пропонує наша компанія

✔️ Авіа, з/д, морські перевезення, авто перевезення. У нас доступна доставка термінова (експрес) і збірна (LCL).

Скільки коштує доставка збірних вантажів

✔️ Все залежить від обраного виду доставки, терміновості і параметрів вантажу (ваги)

Терміни транспортування збірних перевезень ❓

✔️ Авіа – до 5-ти днів, з/д від 22-до 25 днів і морем – від 40- до 45 днів

Чи є обмеження по вазі і товарним габаритам

✔️ Від 0.1 кг до 100 кг – авіа доставка, від 1 тонни доставка поїздом. Морські перевезення практично не мають  обмежень ні в плані мінімальної ваги ні максимальної