Арабські Емірати славляться своєю вільною економічною зоною, що дозволяє базувати складські потужності без сплати податків. Крім того, правила східних країн дозволяють безперешкодно та без мита поширювати продукцію по всьому регіону.

Доставка до Арабських Еміратів від компанії Партнер Трейд

Якщо вас цікавить доставка вантажів в ОАЕ – логістичний оператор Партнер Трейд візьме на себе клопіт із транспортування товарів.

Наша компанія на ринку перевезень вже довгий час та встигла допомогти багатьом клієнтам успішно перевезти вантажі будь-якої складності.

Переваги вантажоперевезення в ОАЕ

Варіанти послуг з вантажоперевезень товарів до ОАЕ з України

Ми можемо запропонувати вам перевезення в ОАЕ авіасполученням та морськими шляхами.

Авіа доставка до ОАЕ

Один із найбільш оперативних видів перевезення – доставка вантажів в Дубай авіаційним транспортом. Якщо у вас велика партія товарів – логістика в цьому напрямку дозволить доправити карго від 100 кілограмів повітряним сполученням без перевантажень у дорозі та у мінімальний транзитний час. Вантаж буде в дорозі лише 4-5 днів.

Для перевезення виробів менше 100 кг підійде кур’єрська доставка. Інформація про те, як надсилати такі посилки, розміщена на сайті міжнародних поштових служб.

Ви можете обрати перевезення речей фурою до аеропорту Києва, потім їх завантажать літаком і доставлять до центрального аеропорту Дубая. Доставка до аеропорту здійснюється як силами клієнта, так і зусиллями підрядників Партнер Трейд.

Авіадоставка передбачає транспортування вантажів до найбільших аеропортів країни – Dubai International або Dubai World Central. Рейси здійснюються авіакомпаніями Emirates, SkyUp. За бажанням, ви можете замовити трансфер контейнера з будь-якого аеропорту Дубая до дверей свого або нашого складу.

Ми пропонуємо такий варіант вантажоперевезення до ОАЕ літаком:

Морська доставка до Еміратів

Перевезення морським судном вигідніші за транспортування літаком насамперед істотною різницею у вартості. Ціни на морські перевезення набагато дешевші, проте терміни довші.

Доставка до Дубаї морем зазвичай триває близько 32 днів. У ці терміни входить перевезення контейнерів до порту на спеціальному автомобілі, завантаження їх на судно та час вантажу в дорозі.

Якщо вам потрібна доставка вантажів до Дубаї, ми зобов’язуємося перевезти їх в узгоджені терміни. Крім того, ми надаємо послуги складської логістики на території ОАЕ. У нашому розпорядженні склад у Дубаї, куди ми доставляємо повний контейнер з вашою продукцією.

Перевезення вантажів в ОАЄ також здійснюється і на склад маркетплейсу Амазон. Якщо ви вирішили вести бізнес у цій країні та відправити вантаж на цей торговий майданчик – у нас є всі необхідні навички та інструменти, щоб здійснити повний сервіс послуг з цього напрямку.

Транспортування морем відбувається за таких умов:

Які вантажі ми доставляємо

Експорт імпорт до Арабських Еміратів – вигідна сфера бізнесу для українських підприємців. Якщо вас цікавить доставка посилок до Дубаю з України, логістичний оператор Partner Trade готовий запропонувати вигідні умови перевезення, зберігання та збуту ваших виробів.

Наша компанія також займається доставкою товарів до найбільших магазинів електронної торгівлі, розташованих у США. Ми володіємо складами в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі. Крім того, ми займаємося напрямком Китай – США, звідки транспортуємо товари на такі маркетплейси, як Амазон. Деталі перевезення до зазначених країн уточнюйте у наших менеджерів.

Імпорт в ОАЄ означає, що ви можете перевезти як генеральний вантаж, так і рідкісний вид товару. Це може бути негабаритна та важка газова турбіна, оргтехніка, електронні пристрої – що б ви не відправляли – наші фахівці порадять оптимальний спосіб доставки та складського зберігання речей.

Ви можете прослідкувати місцеперебування вашого вантажу за допомогою онлайн-системи відстеження. Після прибуття в порт або аеропорт розміщений на контейнері трекінг-номер сканується, а дані про його місцезнаходження та статус вносяться до системи.

Ось які послуги ми надаємо:

В яких українських товарах зацікавлені ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати – багата країна із розвиненою економікою. Місцеві споживачі активно цікавляться українськими товарами. З України найчастіше імпортують:

  • металоконструкції;
  • деталі інтер’єрів;
  • чавун;
  • авіаційні запчастини;
  • вироби ручної роботи;
  • ідеї для подарунків та іншу продукцію.

Якщо ви хочете налагодити бізнес з ОАЕ та постачання затребуваної продукції – наші менеджери допоможуть визначити відповідний спосіб і термін перевезення.

Для бізнесменів, які прагнуть організувати імпорт в ОАЕ, але не мають надійного підрядника в країні – ми надаємо власного імпортера. В рамках даного сервісу, під час збору документів для відвантаження наші менеджери готують інвойс та пакувальний лист.

Чому обирають нас

Логістичний оператор Partner Trade пропонує замовникам високий рівень сервісу та послугу фулфілмент. Наші менеджери контролюють весь комплекс операцій – починаючи від замовлення продукції та закінчуючи доставкою кінцевому споживачеві.

Якщо вас зацікавила доставка вантажів у східному напрямку – звертайтеся за телефоном 38 (067) 613-19-73 або залишайте заявку у формі на сайті.

Питання – відповідь

Яким транспортом можна переправити товар до ОАЕ?

Перевезення вантажів до Дубаю доступні авіатранспортом (прямий рейс, від 100 кг) та морським судном (лише повні 20 та 40-футові контейнери, збірного сервісу немає).

У які терміни очікувати доставку вантажу?

Загальний транзитний час, який пропонує авіаперевізник до Еміратів, – 4-5 днів. Це швидка доставка експрес. Морські перевезення, включаючи транспортування контейнера від складу до порту, тривають 32 дні.

Скільки коштує відправити товар на Схід?

Все залежить від виду обраного транспорту, габаритів, ваги, партії товару та його типу. Це впливає на кінцеву вартість перевезення, митного оформлення та доставки.

Які товари вигідно везти до ОАЕ?

В Арабських Еміратах затребувані вироби із чавуну, металу, запчастини до авіатранспорту, великої будівельної техніки, меблі, предмети інтер’єру та інші речі, які майже неможливо купити у східних країнах.