Якщо ви – підприємець і хочете розширити географію продажу ваших товарів, а бо ж почати торгівлю на великих американських маркетплейсах ми з радістю вам допоможемо.

Partner Trade – 3pl оператор з надання комплексних логістичних послуг, який спростить процедуру доставки ваших товарів на зарубіжні ринки.

Вартість і тривалість доставки в США

Доставка з України в США передбачає три способи перевезення:

 1. перевезення судном – відправлення товарів у складі збірного вантажу або консолідованого контейнера. Термін доставки – від 35 до 45 днів;
 2. перевезення літаком вантажу від 100 кг за 3-6 днів;
 3. експрес-перевезення посилок вагою від 30 до 70 кг за 24-48 годин!

Розрахувати вартість доставки в США з України дуже просто – просто заповніть форму запиту. Менеджер компанії розрахує повну вартість перевезення товару.

Щоб вирахувати ціну доставки вантажу, потрібні такі дані:

 • назва країни й точна адреса відправлення – якщо не знаєте куди відправляти, виберіть «Інше» і наш менеджер зателефонує вам;
 • країна доставки – незалежно від способу доставки, необхідно вказати країну отримання. Вибираючи експрес-відправлення, вкажіть адресу кінцевого одержувача;
 • найменування і склад вантажу – це надзвичайно важлива інформація, особливо, якщо ви відправляєте крихкі та цінні речі, небезпечні вантажі з певними вимогами до упаковки і ваги;
 • габарити вантажу – вказуйте габаритні розміри кожного товару. Не забувайте вказати вагу одиниці вантажу.

Після заповнення всієї інформації, з вами зв’яжеться менеджер, який повідомить остаточну вартість і орієнтовний час прибуття товарів до США.

Особливості оформлення

Відправка товару здійснюється з усіх міст України. Ви можете самостійно здійснити відправку вантажу і супровідні документи на наш склад в Києві. PartnerTrade також може забрати вантаж з фабрики – у такому випадку необхідно вказати адресу виробника та особливості вантажу.

Під час відправлення товару на експорт, вам необхідно надати наступні документи:

 • рахунок-фактуру / інвойс.
 • договір про зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД);
 • сертифікати FDA (санітарний нагляд за якістю харчових продуктів і медикаментів), Ul (сертифікат в області техніки безпеки), CPC або ін.;
 • паспорт безпеки (для небезпечних вантажів).

За бажанням клієнта, ми також оформлюємо страховий поліс на період доставки та до моменту отримання товару кінцевим адресатом.

Зручне відправлення посилок

Відправити посилку з України до США можна з будь-якого українського міста. Усі склади консолідованих вантажів розташовані в Києві.

Ми відправляємо вантажі у великі міста Америки – Нью-Йорк і Лос-Анджелес.

Збірні вантажі і контейнери перевозять морським сполученням до порту Лос-Анджелеса.

5 причин працювати з нами

Ми виконуємо перевезення товарів будь-якої складності. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:

 • індивідуальний підхід –ми виконуємо перевезення товарів, враховуючи їх особливості – вагу, габарити, тип продукції або техніки;
 • постійний супровід – до ваших послуг персональний менеджер, закріплений за вашим проектом. Він допоможе відстежити ваш вантаж протягом усієї доставки;
 • гнучкість у виборі способу доставки – ви можете відправити посилку до США з України літаком або судном, зважаючи на строки і вид вантажу;
 • оперативна доставка – ми працюємо з перевізниками по всьому світу, щоб ваші вантажі доставили в Америку максимально швидко.
 • вигода – ми пропонуємо особливу систему відправки і доставки вантажів, завдяки якій ви економите до 18% вартості на логістиці.

Телефонуйте і замовляйте швидку й вигідну доставку прямо зараз!

Вебінар на тему «Доставка з України в Америку»

Доставка из Украины в США
Дивитися це відео на YouTube.

Доставка вантажів з України до США: головний біль підприємців

Більшість бізнесменів, які возять товари з України до Америки, продають їх на різних маркетплейсах – Amazon, eBay, Etsy та інших майданчиках. Однак часто вони не мають жодного уявлення, як відбувається доставка їхнього вантажу до США і з чим доведеться зіштовхнутися у процесі.

Отже, які нюанси можуть очікувати на українських підприємців, які бажають успішно розширити свій бізнес за кордон?

1. Відсутність розуміння схеми імпорту та експорту у підрядника

Серед форвардерів в Україні немає розуміння, як робити повний цикл експортно-імпортних операцій з України до США та доставку до складу конкретного маркетплейсу. Внаслідок чого подібні заявки підприємців просто відхиляються.

2. Складнощі у роботі з юрособами та фізичними особами

Ще одна проблема, з якою стикається багато хто – складності розуміння офіційної роботи. Які документи необхідні для перевезення товару? Які товари допускають для імпорту до США, а які – ні. Які ще нюанси виникають під час митного оформлення – ці деталі знають небагато експедиторських компаній.

3. Неясність з подальшою долею вантажу після митниці

Переважна більшість бізнесменів немає уявлення, що відбувається з вантажем у США. А саме хто є одержувачем, кому які мита та коли сплачувати, а також що відбувається з вантажем після перетину американського кордону.

4. Незнання, як формується фінальний прайс на доставку

Під час організації перевезення до США з України під ключ з експортно-імпортними операціями важливо сформувати кінцеву вартість перевезення з точки А до точки Б та пояснити її клієнту. Але це роблять не всі логістичні оператори.

5. Нерозуміння, як доставляти товар до кінцевого споживача

Товар оформили на експорт, перевезли до Америки, розмитнили, з усіма рахунками розібралися, щоб було ясно, хто і за що платить. Що відбувається з вантажем потім? Як доставляти товар споживачеві?

Як вирішує такі питання PartnerTrade

Місія компанії – допомога підприємцям виводити товари на західні ринки. З 2016 року ми надали свої послуги більш ніж 1000 бізнесам та знаємо безліч нюансів, з якими стикаються підприємці, які перевозять товари з України до Америки.

Незалежно від того, чи ви фізична або юридична особа, ми допоможемо здійснити доставку на склади електронних майданчиків під ключ і проконсультувати, як це відбувається насправді.

Ми пропонуємо послугу фулфілменту. Тобто обробляємо та доставляємо товар до споживача незалежно від того, на якому маркетплейсі він міститься. Знаходимо товар, який ви вже продали, обробляємо заявку, проклеюємо шиппінг-лейбл, упаковуємо згідно з вашим ТЗ та відправляємо кінцевому споживачеві до США та Канади.

Ми також допомагаємо відправити вантаж будь-яким способом – це може бути авіадоставка збірних вантажів, експрес-доставка або морські перевезення (повний контейнер або консолідований вантаж).

Особенности доставки из Украины в США для Amazon продавцов
Дивитися це відео на YouTube.

Зателефонуйте +38 (067) 284 18 35 і наші менеджери обговорять з вами індивідуальні умови перевезення, враховуючи габарити, тип, клас і вагу вашого вантажу.

Питання-відповіді

Як відправити посилку до США ❓

✔️ Для швидкої доставки товарів з України до Америки зателефонуйте менеджерам PartnerTrade;

Яка вартість доставки вантажу в США ❓

✔️ Ціна доставки залежить від вантажу та способу перевезення, точну вартість повідомлять наші менеджери;

За скільки діб надійде посилка до США ❓

✔️ Експрес доставка складає 24-48 годин, доставка літаком – 3-6 діб; перевезення судном – 35-45 днів.