Доставка гуманітарних вантажів до України

Гуманітарний вантаж – це предмети, продукти чи товари, необхідні для захисту і виживання людей (тварин) у зоні стихійного лиха, військового конфлікту або в інших кризових умовах. Такі вантажі надаються безоплатно, на благодійних засадах.

Наразі Україна у стані військового конфлікту і потребує будь-якої допомоги. Наша компанія займається перевезеннями гуманітарного вантажу з урахуванням терміновості та важливості отримання посилки.

Доставка гуманітарної допомоги в Україну від компанії Партнер Трейд

Перевезення гуманітарних вантажів компанією PartnerTrade та міжнародна логістика полегшують отримання необхідних речей для мешканців різних міст.

Наша команда допоможе швидко відправити і доставити потрібні вироби туди, де їх найбільше потребують. Багаторічний досвід та широка мережа логістичних партнерів дозволяють проводити безперебійні поставки медикаментів, бронежилетів, маскувальних сіток, інших життєво важливих речей у зону збройних конфліктів та до місць гуманітарної катастрофи.

Як ми працюємо

Доставка гуманітарної допомоги у 2022 році значно спростилася завдяки внесенню змін до низки правових актів. Так, постанова Кабінету Міністрів №362 свідчить, що для вантажоперевезення гуманітарної допомоги достатньо декларації та гарантійного листа від адресата вантажу (ЗСУ чи іншої установи).

Надіслати допомогу із закордону може як фізична, так і юридична особа. Дізнайтеся про тарифи та подробиці у наших менеджерів.

Супровід гуманітарного вантажу відбувається у кілька етапів:

 1. Збір сертифікатів та інших документів на вантаж.
 2. Забір вантажу зі складу, заводу чи іншого місця (місто відправлення).
 3. Доставка до порту, аеропорту наземним транспортом;
 4. Вивантаження контейнера або боксу та завантаження в літак/судно.
 5. Доставка у країну призначення (Україна).
 6. Митне оформлення.
 7. Завантаження у вантажний транспорт, переміщення до кінцевого споживача.

У зв’язку з останніми подіями, митні вимоги до документації на вантаж можуть часто змінюватися. Наші менеджери слідкують за оновленнями по всіх країнах, щоб ваш вантаж без зволікань доправили на місце призначення.

Які гуманітарні вантажі ми доставляємо

Партнер Трейд може доставити широкий спектр товарів гуманітарної допомоги, військового спорядження та предмети першої необхідності.

Що входить до гуманітарного вантажу:

 • машини швидкої допомоги;
 • намети;
 • ковдри;
 • каски;
 • гуманітарні вантажівки;
 • бронежилети;
 • ліки;
 • одяг;
 • військове та цивільне взуття;
 • сухпайки;
 • медико-соціальне обладнання.

Звертаємо вашу увагу, що деякі категорії товарів також належать до гуманітарних вантажів та підлягають спрощеній процедурі розмитнення та ввезення на територію України. Це правило застосовується до радіообладнання, прицілів, дронів, біноклів, приладів нічного бачення, пластин до бронежилетів, тепловізорів (документ №174).

Якщо вам потрібне відправлення гуманітарного вантажу – наша логістична компанія має міжнародні ресурси для доставки товарів цієї категорії. Замовити послуги перевезення літаком, морським контейнеровозом чи вантажним транспортом можна у спеціальній формі заявки.

Звідки та в які регіони країни надаємо гуманітарну допомогу

3pl оператор PartnerTrade пропонує послуги з міжнародної доставки вантажів авіасполученням, судном та вантажівкою з Америки, Азії та Європи. Ми допоможемо організувати закупівлі, викупити товар, оформити сертифікати (якщо потрібно) та успішно доставити його одержувачу.

Українська влада максимально спростила порядок проходження митниці – для доставки гуманітарних продуктів до Києва або інших міст достатньо мати одну декларацію. У ній вказується відправник, одержувач, найменування товару та місця вивантаження. Інші документи не знадобляться.

Напрямки Транспорт
Китай – США Авіаперевезення, доставка морем
США – Україна Авіасполучення, морські перевезення
Китай – Україна Доставка літаком, морська доставка
Європа – Україна Вантажівки з гуманітарною допомогою

Доставити товар із Європи просто. 14 країн Євросоюзу відкрили вільне ввезення гуманітарних вантажів до України. Наразі вантажі з Німеччини, Словаччини, Литви, Латвії, Угорщини та інших європейських держав не потребують додаткових дозволів.

Прайс на доставку фурою з Польщі та інших країн ви можете отримати, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті.

Ми також займаємося складською логістикою та пропонуємо власні склади у Польщі та Україні для зберігання та обробки гуманітарних речей.

Правила визнання вантажу гуманітарним

Раніше гуманітарна посилка мала обов’язково отримати спеціальне рішення про визнання вантажу гуманітарним – по документ треба було звертатися до Мінсоцполітики. Тепер жодних додаткових актів складати не потрібно. Це значно спрощує завдання волонтерам та благодійним фондам.

Відповідно до постанови Кабміну України №379 (від 22.03.2022), визнання вантажу гуманітарним виконується на підставі відомостей, зазначених у супровідних чи перевізних документах.

Вимоги до пакування гуманітарної допомоги

Транспортування гуманітарних вантажів підпорядковується певним правилам. Залежно від того, сипкий, рідкий, небезпечний або інший тип вантажу, виконується його упаковка та подальша доставка.

Перелік рекомендацій для підготовки вантажу до відправки

Якщо відправник зібрав усе необхідне для передачі, попросіть під час упаковки товару використовувати міцні матеріали, які не порвуться при транспортуванні.

Маса виробу, його склад та кількість також мають значення. Для різних видів вантажів підбирається відповідна ємність та засоби перевезення.

Нагадайте пакувальникам, щоб у кожну коробку гуманітарної допомоги вклали пакувальний лист із описом товару. Якщо надсилають збірний вантаж під кілька тонн, але не ведуть йому облік, адресату буде важно розібратися, де що лежить.

Організація перевезення вимагає практики та певних знань. Щоб ваш вантаж був успішно доставлений у строк, звертайтесь до PartnerTrade.

Підготовка документації та митне оформлення

Наша компанія має зв’язки з перевізниками, агентами, митними брокерами та іншими представниками логістичної галузі по всьому світу. Якщо вам потрібен надійний партнер із багаторічною практикою перевезень, зберігань на складах та кінцевої доставки вантажів різних класів – звертайтеся до нас.

Організація доставки відбудеться у максимально короткі терміни, яким би складним не був маршрут. Закріплений за вами менеджер надасть всю інформацію щодо стану вантажу та його місцезнаходження, щоб ви успішно відправили товари на Донбас, Луганськ та в інші гарячі точки.

Додатковий сервіс:

Розгалужена мережа міжнародних та інтермодальних перевізників Партнер Трейд дозволяє перевозити гуманітарну продукцію до всіх регіонів України. Якщо ж у місті доставки напружена ситуація і ведуться активні воєнні дії – ми веземо товар до наближеного до нього населеного пункту.

FAQ

Що таке гуманітарний вантаж?

Гуманітарним вважається товар, що відданий замовнику безоплатно та має відповідне визначення у декларації. Митниця подібні вантажі пропускає за спрощеною процедурою.

Які види гуманітарної допомоги ми доставляємо?

Це може бути будь-яка річ, яка захистить чи прогодує людей в окупованих областях чи населених пунктах із гуманітарною катастрофою.

Із яких країн здійснюється доставка гуманітарної допомоги в Україну?

Ми організуємо допомогу з Європи, Китаю та Америки.

Які варіанти доставки є?

Послуга авіаперевезення, доставка морем, транспортування вантажівкою.

Які вимоги до вантажів?

Перевізник може виставляти певні умови транспортування різних продуктів. Ви можете уточнити їх у менеджера, закріпленого за вами.